Іноземця судитимуть за вчинення розбійного нападу на літню жінку

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури до суду, для розгляду по суті, скеровано обвинувальний акт громадянина іноземної держави, за підозрою у вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.

Встановлено, що злочинець, у березні 2018 року незаконно проник до домоволодіння по місцю проживання жительки Чигиринщини, 1944 року народження, з метою заволодіння чужим майном, наніс декілька ударів гумовою палицею та заволодів грошовими коштами останньої. У результаті протиправних незаконних дій підозрюваного, потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді травми голови зі струсом головного мозку, ранами та крововиливами м’яких тканин голови.

Наразі вказане кримінальне провадження перебуває на розгляді у суді, публічне обвинувачення в якому підтримують прокурори Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури.

Згідно санкції ч. 3 ст. 187 КК України за вказаний злочин передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *