Іноземця та громадянку України притягнули до відповідальності за порушення міграційних правил

Працівники Звенигородського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП громадянина Вірменії за порушення встановленого строку перебування на території України.

Для відвідин України іноземець скористався безвізовим режимом в’їзду та міг перебувати тут не більше ніж 90 днів протягом 180 днів. Окрім цього, адмінпротокол за ст. 205 склали й на приймаючу сторону іноземця.

Після сплати штрафів громадянин Вірменії подав заяву про продовження строку перебування на території України. Планує отримати дозвіл на імміграцію, а згодом і посвідку на постійне проживання. Підстави для отримання послуги є, адже дружина – громадянка України, а їхній трирічний син нещодавно отримав довідку про реєстрацію особи громадянином України. Каже, що майбутнє своєї сім’ї бачить лише в Україні.

Міграційники нагадують, обчислити строк перебування в Україні можна за допомогою сервісу «Міграційний калькулятор» → https://dmsu.gov.ua/services/migcalculator.html, аби не порушувати вітчизняне міграційне законодавство.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.