Інклюзивній освіті в Смілі бути!

inkluz_1_3У столиці пройшов тренінг для 250 директорів шкіл та управлінців галузі освіти щодо інклюзивної освіти у школах.

В рамках соціальної програми Голови Благодійного Фонду Порошенка, Дружини Президента України Марини Порошенко пройшов спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» для 250 освітян столиці, Київської, Черкаської областей і Харкова. Це вже третій тренінг після Вінниці та Запоріжжя, який проходить у рамках програми по впровадженню інклюзивної освіти в Україні. На сьогодні навчання вже пройшли близько 400 представників управлінської ланки галузі освіти. Від Сміли на зустрічі побувала делегація до складу якої увійшли представники керівництва шкіл, Смілянського центру соціольних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також управління освіти, молоді та спорту.

Головним результатом цієї роботи організатори вважають згуртування кола зацікавлених осіб, аби вже у новому навчальному році особливі діти отримали більше можливостей навчатися в інклюзивних класах разом зі своїми однолітками.

Джерело: сайт Смілянського ЦСССМ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *