Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення перейменування вулиць у м. Сміла

1. Організатор громадського обговорення – відділ організаційної роботи, протоколу та зв`язків з громадськістю виконавчого комітету Смілянської міської ради.
2. Найменування вулиць, які пропонуються до перейменування, об’єктів, яким пропонується присвоїти власні назви, відповідні запропоновані назви вулиць, об’єктів та інформаційні довідки щодо фізичних осіб та історичних подій -наведено в Таблиці 1 (додається).
3. Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо перейменування вулиць міста – комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків
4. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 25 січня 2016 року. Публікація отриманих пропозицій (зауважень) забезпечується організатором у дводенний строк на сайті міської ради. Анонімні пропозиції (зауваження), а також подані в формі не нормативної лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.
З метою широкого інформування та залучення громадян до громадського обговорення перейменування вулиць міста, за зверненнями вуличних голів, голів кварткомів організатором забезпечуються виїзди в місця проживання представників виконавчого комітету, комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків для надання роз’яснень та прийому пропозицій (зауважень) жителів.
Узагальнення пропозицій та підготовка звіту про результати громадського обговорення здійснюється організатором в ході відкритих засідань спільно з комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків. Останнє засідання, на якому мають бути оголошені результати громадського обговорення провести в малому залі виконавчого комітету Смілянської міської ради – 05.02.2016 р, о 15-00 (вул. Леніна, 37, 2-й поверх, зал засідань).
5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма подання пропозицій – м. Сміла, вул. Леніна, 37, відділ організаційної роботи, протоколу та зв`язків з громадськістю виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 211), svit_­politika@ukr.net, 4-21-55, 4-24-63.
Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.
6. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – м.Сміла, вул. Леніна, 37, відділ організаційної роботи, протоколу та зв`язків з громадськістю виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 211, 210), svit_politika@ukr.net, 4-21-55, 4-24-63.
7. Строк і спосіб оприлюднення звіту про результати громадського обговорення – до 11.02.2016 року в газеті «Сміла» та на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *