Інфекції та паразити атакують Черкащину

9svinoy i ptichiy grippУ Смілянському міськрайонному відділі Черкаського обласного лабораторного центру інформують про стан інфекційної та паразитарної захворюваності населення області та Смілі за 11 місяці.

Так, за цей час в області зареєстровано 170 905 випадків інфекційних захворювань, інтенсивний показник на 100 тис. становить 13 775 що нижче на 13,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

В поточному році зареєстровано 21 бактеріологічно підтверджений випадок захворювання на шигельоз (в 2016 році 6 випадків), з них 3 випадки у Смілі. 

Всього на 16-ти адміністративних територіях зареєстровано 658 хворих на ротавірусну інфекцію. У Смілі її підхопили 46 осіб, Смілянському районі – 3. За інтенсивним показником це на 45,6% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року та в 2 рази порівняно з стандартизованим показником за 5 років.

Станом на 1 грудня, порівняно з аналогічним періодом минулого року, в 2,9 рази зросла захворюваність на скарлатину (виявлено 363 випадки, в 2016  році – 122).

За звітний період зареєстровано 3 випадки захворювання на менінгококову інфекцію (м. Черкаси, м. Сміла, Звенигородський район) та 5 випадків захворювань на вірусний менінгіт. Відмічається зниження захворюваності на вітряну віспу.

Кількість бактеріологічно підтвердженого туберкульозу органів дихання зменшилась (314 випадків та 338, інтенсивний показник 25,3 проти 27,2 на 100 тис. населення. Найвищі інтенсивні показники у м. Сміла – 64,7, Смілянському – 68,3 районі на 100 тис. населення. 

На педикульоз захворіло 345 осіб. Найбільше випадків зарестровано у Смілі, Ватутіному, а також Лисянському, Канівському, Чигиринському та Шполянському районах.

Цьогоріч не було зарестровано випадків на на поліомієліт, дифтерію, а також на такі особливо небезпечні інфекції як сибірка, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремія, лептоспіроз.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *