Ілля Ковтун та Кароліна Махно: визначено кращих спортсменів лютого та березня на Черкащині

спортсмени ЧеркащиниЕкспертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області відновила свою діяльність і визначила кращих спортсменів за підсумками двох останніх місяців – лютого та березня. Попри війну, черкаські атлети відстоювали честь країни на престижних міжнародних змаганнях і виборювали нагороди, аби на весь світ майорів синьо-жовтий прапор та звучав гімн України.

Вдало та результативно в цей період виступили черкащани – гімнаст Ілля Ковтун та боксерка Кароліна Махно. Саме вони й стали кращими спортсменами лютого-2022 та березня-2022 на Черкащині відповідно.

Ілля Ковтун взяв участь в етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, що відбувся 24-27 лютого в Німеччині. Спортсмен виборов дві нагороди: підняв український прапор на найвищу сходинку п’єдесталу, здобувши золото на паралельних брусах. Також гімнаст поповнив свою скарбничку сріблом на кінь-махах.

Кароліна Махно в березні стала учасницею чемпіонату Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років у Хорватії. Вона стала чемпіонкою Європи, виборовши перемогу у фіналі змагань.

Іллю Ковтуна та його тренера Ірину Надюк, Кароліну Махно та її тренера Андрія Мальованого олімпійський осередок Черкащини відзначить грошовими преміями.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *