ІII Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування

4Y1Nf5LFRT0У червні 2017 року в місті Києві на базі Національного авіаційного університету відбувся III Всеукраїнський  з’їзд представників органів студентського самоврядування. Смілянський коледж харчових технологій представляв голова студентської ради Максим Степаненко.
a9gvKqnFocQНа  порядку денному з’їзду було обрання представника від студентської спільноти в Національну агенцію з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). На вибори зареєструвалося 6 кандидатів. Кожен із кандидатів представив свою програму, після чого делегати мали можливість задати їм питання. Програми кандидатів були змістовними і перспективними, а відповіді на поставлені питання – чіткими та конкретними. Між кандидатами відчувалася досить жорстка конкуренція,  За результатами голосування перемогу отримав студент Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Микита Євстівеєв.
Після  з’їзду делегати мали можливість поспілкуватися і обговорити події студентського зібрання, а також молодіжні ініціативи, які в подальшому спільними зусиллями будуть втілювати у життя. Поїздка вийшла вдалою та продуктивною, в дружній атмосфері утворилося коло нових знайомств. І надалі оргкомітет планує зібрання IV з’їзду представників ОСС вищих навчальних закладів.

Прес-центр СКХТ

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *