Іграшка, що може завдати шкоди здоров’ю

Територією України розповсюджується небезпечна іграшка, після розваг з якою багатьом дітям завдається шкода здоров’ю. На жаль існують також випадки оперативного втручання.

Розвиваючі іграшки та іграшки-антистрес — саме так представлені на ринку магнітні конструктори та головоломки. Неодимові куби, кульки та ланцюжки сьогодні шалено популярні серед українських дітей. Проте на практиці шкоди від них більше, ніж користі.

Про це інформують в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Так як магнітні кульки, що застосовуються в іграшці, мають невеликі розміри та досить сильно притягуються один до одного, то потрапляння більше однієї магнітної кульки в організм дитини, наприклад при випадковому проковтуванні або через ніс, може призвести до тяжкої механічної травми внутрішніх органів.

Може статися перекриття дихальних шляхів і удушення. Або ж, коли кульки опиняються в кишківнику й притягуються одна до одної, вони утворюють виразки в кишковій порожнині та викликають внутрішню кровотечу. При цьому лікарі констатують, що важкість наслідків потрапляння неодимових магнітних деталей усередину тіла можна порівняти із пораненнями від куль дробовика.

Левова частина іграшок-конструкторів «Магнітний конструктор» реалізується через інтернет-магазини.

У свою чергу в обласному управлінні Держпроспоживслужби звертють увагу та попереджають батьків – якщо ви вирішили придбати таку іграшку дитині, то гратися нею варто давати лише під пильним наглядом дорослих.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.