єРобота: під час 12-ї хвилі програми “Власна справа” гранти отримають 626 переможців

Визначено нових переможців програми «Власна справа». В рамках дванадцятої хвилі реалізації цієї ініціативи 626 підприємців отримають мікрогранти на загальну суму 148,3 млн грн, буде створено 1419 нових робочих місць. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

«У рамках грантової програми мікрокредитування «Власна справа» підприємці можуть отримати мікрогранти на започаткування або розширення власного бізнесу на суму до 250 тисяч грн. Головною умовою допомоги від держави є створення нових робочих місць. Наразі в рамках 12-ї хвилі реалізації цієї програми українці отримають майже півтори тисячі нових робочих місць», – заявила Юлія Свириденко.

Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів буде створено 1419 робочих місць.

Сумарно з початку реалізації програми “Власна справа” було затверджено грантів на суму близько 776,8 млн грн для 3321 підприємця. За попередніми розрахунками, буде створено 8313 нових робочих місць.

Проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності – відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.

Прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подати заявку можна через Портал Дія.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.