IATEFL: Україна у світовому мовному просторі

20180421_142218А Ви чули про IATEFL? Якщо – ні, то обов’язково поцікавтеся! Це українське відділення Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної. До речі, організатори – Британська Рада (British Council).Саме тут розглядаються провідні питання освітніх програм, а також формуються схеми та постулати щодо ідей Нової школи.

До цьогорічної 23-ої Національної конференції IATEFL, що традиційно проходить в Університеті Грінченка за співпраці з кафедрою англійської філології та перекладу,  долучилась учитель англійської мови школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк.

Тема обговорення – «Learn, Reflect, Develop». Зазначимо, що пленарні спікери конференції мають високий науковий потенціал та колосальний досвід щодо навчання та вивчення англійської мови іншомовниками. Цьогоріч ділилися своїм досвідом Simon BorgJenny DooleyUshapa FortescueHugh DellarKris KirbyMichael Hudson.

Дводенна конференція уже має свою традицію та щороку об’єднує більше 400 фахівців з усієї України та з-за кордону. Учасники, спікери та організатори збираються на конференції, аби спільно обговорити інноваційні технології і методи викладання англійської мови, надають нові ідеї для розвитку професійної майстерності.

У сучасному світі уже ні в кого не викликає сумніву необхідність володіння англійською мовою, адже це мова міжнародного спілкування і невід’ємна частина успіху фахівця в будь-якій галузі знань. А що потребує постійної уваги, то це методи і прийоми навчання, зміну яких вимагає саме життя.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *