Грушківський Тризуб видно і з космосу

1-1-1-1536x1011У Грушківському лісництві Кам’янського держлісгоспу виростили живий Герб України. Тризуб 6 на 10 метрів створено в 2011 році з трьохсот дворічних саджанців самшиту, інформує Черкаський край.

Відтоді до цього символу додалася ще й Ейфелева вежа, увінчана жовто-блакитним прапором, і ряд цікавих дерев’яних скульптур.

– Старалися, підбирали пропорції, зелену композицію створювали виключно з власного посадкового матеріалу, який вирощуємо в теплицях лісництва та лісовому розсаднику – розповів лісничий Грушківського лісництва Кам’янського лісгоспу Сергій Могила. – Самшит – рослина відносно невибаглива до наших природних умов, морозостійка та дозволяє формувати різноманітні фігури й утілювати в життя творчі ландшафтні задуми. Вже навіть із космосу видно як росте наш тризуб – лише знайдіть у гугл-картах Грушківське лісництво й побачите герб. Та ми не прагнули вносити тризуба до якоїсь книги рекордів, адже нам просто приємно, що маємо такий знак, гарний, зроблений на роки.

Герб постійно доглядають, формують, щоб він зберігав задуману форму та гарний вигляд у всі пори року. Місцеві майстри – це люди з фаховою освітою, до того ж мають спеціальні інструменти. Самшит у дорослому віці не потребує поливу, рослина має посухостійкі властивості. Взимку працівниці лісництва іноді змітають із кущів сніг, якщо його випало надто багато, – щоб не зламало стебла.

А щодо святкування Дня Незалежності, лісівники святкують скромно, в родинному колі, адже це – вихідний день. Але це за умови, що не трапиться ніяка непередбачувана подія.

– Головне побажання, щоб не було пожеж на ці свята, – розповів Сергій Васильович. – Часто люди виїжджають у ліс і хтось дотримується заходів пожежної безпеки, а хтось – ні. Тож святкового настрою нам у ці дні можуть додати свідоме ставлення людей до природи та … звичайний дощ.

Автор: Роман Кирей

117951609_963376977422858_6999763754072685832_n-1 1-1-1-1536x1011

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *