Група наркоторговців постане перед судом

судДо суду скеровано обвинувальний акт щодо 4 осіб, які в складі злочинної групи на території однієї з громад Звенигородського району зберігали та збували амфетамін, а також канабіс в особливо великому розмірі.

Під час обшуків у помешканнях підозрюваних вилучено більше 10 кг особливо небезпечного наркотику – канабісу, а також більше 15 г амфетаміну, який був підготовлений до збуту та розфасований.

Також виявлені електронні ваги, ложки та інші предмети із нашаруванням порошкоподібної речовини, чорнові записи про кількість збутої психотропної речовини і суми отриманих коштів, мобільні телефони, а також банківські картки.

Окрім того, під час досудового розслідування у двох підозрюваних виявлено вогнепальну зброю: 2 гранати та 56 набоїв, яку вони зберігали без передбаченого законом дозволу.

Обвинувачених посадили під варту із можливістю внесення застави та визначенням ряду процесуальних обов’язків.

За клопотанням прокурора заставу в розмірі 522 тис. грн було звернено в дохід держави у зв’язку з порушенням підозрюваними покладених на них судом обов’язків.

Санкцією статті, інкримінованої наркоторговцям, передбачено від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *