Громади Черкаського району провели в останню путь Героїв, які загинули у боротьбі за нашу Україну

У Черкасах назавжди попрощалися з воїном – Станіславом Яковенком. Стрілець-санітар механізованого батальйону був справжнім патріотом, він самовіддано служив Україні. Герой загинув під час виконання бойового завдання отримав поранення, від якого помер у лікарні. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 53 роки.

У Корсунь-Шевченківський назавжди попрощалися з воїнами – Олександром Бондаренком та Олександром Ткаченком.

Олександр Бондаренко – молодший сержант. Воїн отримав поранення під час ворожого обстрілу на Запорізькому напрямі. Тривалий час перебував на лікуванні та, на жаль, 11 листопада 2023 року серце нашого Захисника зупинилося навіки.

Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 34 роки.

Олександр Ткаченко – капітан, командир взводу став на захист нашої країни із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації. Герой загинув під час виконання завдань за призначенням на Донеччині.

Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 59 років.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Вадимом Юсуповим. Солдат, старший стрілець 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини ЗСУ. Герой загинув захищаючи Україну потрапивши під артилерійський ворожий обстріл на Харківщині.

Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 34 роки.

У Канівській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Андрієм Довгополиком та Леонідом Іщенком.

Андрій Довгополик – гранатометник 118 окремої бригади територіальної оборони. Герой загинув отримавши важке осколкове поранення не сумісне із життям під час виконання бойового завдання. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 37 років.

Леонід Іщенко – кавалер ордена «Золотий хрест» від Головнокомандуючого Збройних Сил України Валерія Залужного. Військовий був старшим сержантом, командиром танка танкового взводу. Герой загинув у бою за Україну, за її свободу та незалежність на Донеччині. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 44 років.

У Ліплявській громаді назавжди попрощалися з воїном – Петром Сподариком. Заступник командира битової машини – навідник оператор механізованого відділення механізованого взводу механізованої роди механізованого батальйону, молодший сержант. Герой загинув виконуючи бойове завдання на Харківському напрямку лінії фронту. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 39 років.

Щирі співчуття рідним загиблих Героїв! Вічна і світла пам’ять захисникам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.