Громади Черкаського району провели останнім шляхом земляків-Героїв

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Олександром Тищенком, Ярославом Лісовим, Михайлом Баранським, Артемом Воскобойніком та Євгенієм Колпаковим.

Олександр Тищенко – старший сержант ніс службу в одній з військових частин, де перебував у розпорядженні командира військової частини. Ворог забрав життя воїна у віці – 49 років.

Ярослав Лісовий – стрілець – електрик в одній із військових частин. Захисник помер у лікарні м.Запоріжжя, куди потрапив внаслідок артилерійського обстрілу противником позицій. Загинув у 34 роки.

Михайло Баранський – досвідчений військовий, два роки захищав рідну землю під час АТО, із початком повномасштабного вторгнення служив стрільцем-санітаром. Військовий помер при виконанні обов’язків військової служби. Чоловіку назавжди залишиться 56 років.

Артем Воскобойнік – проходив військову службу на посаді старшого стрільця у аеромобільному батальйоні. Захисник загинув у Запорізькій області, мужньо виконавши службовий обов’язок, в бою за Україну. Йому було 35 років.

Євгеній Колпаков – військовий загинув у Донецькій області, до останнього захищаючи волю та незалежність України. На початку повномасштабного вторгнення чоловіка призвали по мобілізації, служив водієм-сапером МНС. Захисник загинув смертю хоробрих. Ворог забрав життя воїна у віці – 47 років.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Олександром Лісовським, Романом Дібрівкою та Сергієм Батаргіним.

Олександр Лісовський – з перших днів російської навали пішов добровольцем до військомату та відправився на фронт. Проходив військову службу на посаді стрільця-помічника гранатометника 3-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 1-ої стрілецької роти військової частини ЗСУ. Загинув в результаті ворожого артилерійського обстрілу. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 49 років.

Роман Дібрівка – у перші дні повномасштабної війни пішов у військкомат і записався добровольцем до лав ЗСУ та відправився на фронт. Воював на Сумському, Бахмутському та Куп’янському напрямках. 15 жовтня 2023 року отримав поранення, несумісні з життям.

Сергій Батаргін – молодший сержант, начальник польової лазні взводу матеріально-технічного забезпечення 1-го стрілецького батальйону військової частини ЗСУ. Загинув 18 жовтня на Донеччині внаслідок обстрілу зі ствольної артилерії зі сторони агресора. Йому було 40 років.

У Білозірській громаді назавжди попрощалися з воїном – Юрієм Присяжнюком.

Юрій Присяжнюк – старший сержант. Брав участь у миротворчій місії у країнах Африки. Був мобілізований 23 лютого 2023 року для захисту кордонів рідної України. Ворог забрав життя нашого воїна у віці – 43 роки.

У Канівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Дмитром Малюком.

Дмитро Малюк – служив у роті охорони, далі на посаді солодат – зовнішній пілот безпілотних літальних апаратів. Дмитро Захищав Україну у найгарячіших точках фронту. Загинув 13 жовтня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку отримавши несумісні з життям поранення. Захиснику назавджи залишиться 33 роки.

У Мліївській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Гаврющенком.

Сергій Гаврющенко – на захист рідної землі від ворога став у червні цього року. Відповідальний солдат мужньо виконував покладені на нього завдання. Боєць загинув 8 жовтня під час виконання бойового завдання, поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області. Йому було 35 років.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини.

Вічна пам’ять, честь і шана Героям.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.