Громади Черкаського району провели останнім шляхом земляків-Героїв

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Олександром Кондратюком, Михайлом Стрішком та Сергієм Білецьким.

Олександр Кондратюк – командир десантно-штурмового відділення однієї з військових частин. Воїн загинув на Запоріжжі в бою за Україну, виконуючи військовий обов’язок, захищаючи свободу і незалежність України. Ворог забрав життя воїна у віці – 36 років.

Михайло Стрішко – пішов добровольцем захищати Батьківщину, вступивши до лав прикордонної служби. Відважний прикордонник загинув під час бойових дій на Донеччині. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 37 років.

Сергій Білецький – проходив службу у одній з військових частин. На жаль, життя військового обірвалося у військовому шпиталі м.Чернігів. Чоловіку був 51 рік.

У Чигиринській громаді назавжди попрощалися з воїном – Владиславом Деревʼянченком. Із початку повномасштабного вторгнення росії, Владислав не залишився осторонь і з першого дня став на захист Батьківщини. Воював у найгарячіших точках. 19 жовтня 2023 року загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. Молодому захиснику було лише 26 років.

У Корсунській громаді назавжди попрощалися з воїном – Ігорем Пузьком. До останнього подиху він виконував свій військовий обов’язок та залишився вірним військовій присязі. На жаль, не зміг врятуватися від ворожого артилерійського обстрілу. Загинув 17 жовтня 2023 року на Харківському напрямку під час виконання бойового завдання. Воїну назавджи залишиться 44 роки.

У Камʼянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Чалим.

Сергій Чалий – солдат, механік-водій індженерно-позиційного відділення інженерно саперного взводу Збройних Сил України. Загинув виконуючи військовий обов’язок та захищаючи Україну на Донеччині. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 45 років.

У Мошнівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Василем Будяком. Віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок, захищаючи Україну. Загинув 19 жовтня 2023 року на Донеччині внаслідок ворожого мінометного обстрілу.

Не забуваймо, якою ціною здобувається перемога України! Співчуття рідним і близьким полеглих воїнів.

Вічна пам’ять, честь і шана Героям!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.