Громади Черкащини провели останнім шляхом Героїв, які загинули у боротьбі з окупантами

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Андрієм Пошукайлом, Андрієм Давиденком та Олегом Миколенком.

Андрій Пошукайло з початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Під час виконання бойових завдань на Донеччині отримав тяжке поранення, помер у медичному центрі. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 26 років.

Андрій Давиденко проходив військову службу в одній з військових частин, згодом перевівся до Національної гвардії України. Життя воїна обірвалося на Харківщині під час бойового завдання, коли Андрій Валерійович отримав поранення, несумісні з життям, проводивши евакуацію. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 35 роки.

Олег Миколенко проходив військову службу в одній з військових частин на посаді водія. На жаль, хоробрий воїн загинув на Донеччині внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 39 років.

У Канівській громаді провели в останню путь воїна Сергія Терещенка. Він був мобілізований до лав ЗСУ, де обіймав посаду водія бойової машини. Вірний військовій присязі захисник боронив Україну в «гарячих» точках. На жаль, 30 жовтня цього року, під час несення служби у чоловіка трапився інсульт. Воїну було 59 років.

На Корсунщині назавжди попрощалися з воїном – Андрієм Коршуновим. Андрій Коршунов – стрілець-снайпер десантно-штурмового батальйону. Загинув смертю хоробрих під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 39 років.

У Леськівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Іваном Калашником. У березні 2022 року став на захист України, в складі 57-мої окремої мотопіхотної бригади. Воїн вважався зниклим безвісти цілий рік. Надія на порятунок до останнього не покидала родину. Та горе не оминуло…Обірвалось життя військового від рук загарбників під час тяжких артилерійських обстрілів 8 жовтня 2022 року. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 47 років.

У Тернівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Володимиром Щербатюком. Володимир Щербатюк віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок, захищаючи Батьківщину. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 51 року.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Русланом Горбатенком. Руслан Горбатенко – солдат, водій-санітар медичного пункту аеромобільного батальйону. Помер в місці розташування підрозділу, попередня причина смерті: гостра серцево-судинна недостатність. Чоловіку назавджи залишиться 44 роки.

Щирі співчуття рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам загиблих Героїв.

Вічна і світла пам’ять героям-захисникам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.