Громади Черкащини провели останнім шляхом полеглих захисників

Громади Черкаського району провели в останню путь Героїв, які загинули на війні у боротьбі за незалежність кожного із нас.

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Сергієм Кулагіним, Олександром Синьогубом, Віктором Демʼяненком та Дмитром Кохом.

Сергій Кулагін – гранатометник, разом із побратимами боронив Україну на Луганському напрямку. Військовий загинув під час виконання бойового завдання та прямого контакту з противником отримавши несумісні з життям поранення. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 56 років.

Олександр Синьогуб – віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок, захищаючи Батьківщину. Воїн загинув під час виконання бойового завдання. Чоловіку було 40 років.

Віктор Дем’яненко – командир бойової машини загинув виконуючи бойове завдання на Донеччині. Він був відданим своїм побратимам, мужньо виконував свій бойовий обов’язок. Воїну назавджи залишиться 49 років.

Дмитро Кох – мужній воїн, загинув захищаючи свободу і незалежність нашої Батьківщини. Він був патріотом своєї країни і справжнім бойовим товаришем своїм побратимам. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 47 років.

У Мошнівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Денисом Жмаковим. Сержант, прикордонник, помер 30 листопада внаслідок поранень, отриманих під час бойових дій на Харківщині. Не дочекались з війни чоловіка і тата дружина і двоє маленьких діточок. Молодому захиснику було лише 26 років.

У Камʼянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Юрієм Івановим. Старший солдат. Захисник вважався зниклим безвісти з 19 березня 2023 року, виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку фронту. Тільки зараз вдалося повернути додому і віддати останню шану воїну. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 28 років.

У Канівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Вадимом Петренком. Старший сержант, командир відділення в складі самохідного артилерійського дивізіону. Чоловік виборював нашу свободу у напрямках Бахмут, Оріхово, Купʼянськ. У нього залишилися дружина, дві доньки, син, сестра та онука. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 54 роки.

Щирі співчуття рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам загиблих Героїв.
Вічна і світла пам’ять героям-захисникам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.