Громадські організації запрошують долучитися до «Пакту заради молоді»

обкладинка_новый размерCSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” та Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України запрошують молодіжні центри, вільні простори та громадські організації стати партнерами всеукраїнської ініціативи “Пакт заради молоді – 2020”.

Мета партнерства – спільно реалізувати проекти для розвитку навичок молоді та підвищення її здатності до працевлаштування.

Про це інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості. 

В рамках партнерства установи і організації на місцевому рівні зможуть реалізувати унікальні формати заходів для молоді, зокрема програми «Skills Lab: успішна кар’єра», «Skills Lab: власна справа» та форуми «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці», а також активно співпрацюватимуть із роботодавцями-підписантами Пакту.
 
 Переваги партнерської програми:
 – доступ до унікальних розробок та матеріалів ініціативи;
 – навчання тренерів та персональні консультації;
 – сприяння у комунікації з роботодавцями;
 – інформаційна підтримка та комунікація про партнерство на національному рівні.
 
 Партнери ініціативи будуть відібрані на основі анкети, що включає критерії мотивації та організаційної спроможності впроваджувати тренінгові програми, форуми та інші заходи.
 
 Реєстрація триває до 11 березня (включно) за посиланням –  https://forms.gle/3kPwug27xDrVZrU9A

 З відібраними організаціями буде підписано меморандум, а також їх буде запрошено на тренінг для тренерів 19 березня 2020 року в м. Києві.
 
 За детальною інформацією щодо співпраці звертайтеся до Тараса Деркача, координатора Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”, (093) 440 50 28, (044) 292 02 48, td@csr-ukraine.org.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *