«Громадські діалоги» у смілянському міськвиконкомі

img_9995В останній четвер місяця, 25 січня у виконавчому комітеті відбулися «Громадські діалоги». Під час зустрічі за участю представників влади та громадських організацій були обговорені питання концепції розвитку міського краєзнавчого музею та відзначення у місті річниці Революції гідності.

З першого питання інформацією щодо напрацювань робочої групи поділилися начальник відділу культури І.Бобошко та керівник громадської організації «Культурно-просвітницький центр «Світанкова зоря» В.Пересунько.

Учасники зустрічі обмінялися пропозиціями щодо проведення заходів у навчальних закладах, бібліотеках міста, організації загальноміського заходу по вшануванню Героїв Небесної Сотні та в цілому відзначення річниці Революції гідності. У зв’язку з тим, що у лютому проведення «Громадських діалогів» співпадає з датою проведення вищезазначених загальноміських заходів (22 лютого), на зустрічі було узгодження проведення дат наступних зустрічей – 1-го та 29 березня, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *