“Громадські діалоги” : ремонт доріг, енергоаудит, використання коштів

gromadsky_dialogyУ малій залі Будинку рад відбулися традиційні «Громадські діалоги» за участю представників міської влади та громадськості. На початку зустрічі секретар міської ради Костянтин Синьогуб проінформував присутніх щодо перебігу подій у місті стосовно надання житлово-комунальних послуг населенню міста, проведення енергоаудиту, ремонту доріг, проведення круглого столу «Безпечне місто», запланованих культурно-мистецьких заходів. 

На зустрічі були розглянуті питання щодо використання бюджетних коштів за період IV кварталу 2017 р. та січня-лютого 2018 р., основні пріоритети та долі субвенцій у міському бюджеті 2018 року. 

Представники громадськості отримали інформацію щодо шляхів та етапів реалізації рішення міської ради від 22.02.2018 № 65-2/VII «Про затвердження міської цільової програми «Громадський бюджет міста Сміла на 2018-2019 роки».

Наступна зустріч запланована на 29.03.2018 р. і одну із тем для обговорення запропонував секретар міської ради: упорядкування міста до поминальних днів.

Чекаємо від громадськості міста пропозиції щодо наступних тем обговорення.

Джерело: http://www.smila-rada.gov.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *