Громадська рада зібралася на позачергове засідання

dsc_101511 січня під головуванням Євгенії Гладир відбулося позачергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. У роботі громадської ради взяла участь керуючий справами Оксана Яценко.

На порядок денний засідання було винесено 7 питань.

Члени громадської ради затвердили бланк консультативно-дорадчого органу, обговорили ряд організаційних питань у роботі ради (ведення журналу обліку документації, графік проведення та відвідування засідань), висловили пропозиції щодо внесення змін до положення про громадську раду у частині можливості отримання інформації від комунальних підприємств та органів державної влади.

Голова громадської ради Євгенія Гладир запропонувала до чергового засідання вивчити опубліковану агентством TRANSPARENGY RATING інформацію за 2019 рік щодо рейтингу прозорості міст України  у розрізі міст області. Присутні також обговорили звернення до міського голови щодо надання можливості ознайомлення членами громадської ради з результатами аудиторських перевірок виконавчого комітету та його структурних підрозділів, підприємств комунальної власності.

Чергове засідання громадської ради відбудеться завтра, 13 січня о 17-00 год. у малій залі Будинку рад.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *