Громадська рада зібралася на чергове засідання

img_20190213_16400113 лютого у малій залі Будинку рад заступник голови Громадської ради Анатолій Терещенко провів засідання ради. У засіданні взяли участь заступник міського голови Людмила Осейко та керівники структурних підрозділів виконкому.

Присутні представники одинадцяти громадських організацій, з дев’ятнадцяти у складі ради, розглянули на засіданні розглянули  питання щодо високих нарахувань у платіжках за отримані послуги з теплопостачання жителями міста, переобрання секретаря громадської ради у зв’язку із виходом обраного раніше секретаря із складу громадської організації, перспективи проведення ремонту доріг

Членів Громадської ради було проінформовано про перебіг голосування за проекти громадського бюджету, про підготовку до проведення міських заходів у лютому місяці.

Виконуючий обов’язки директора комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» Ігор Тесленко окреслив перспективи проходження та завершення опалювального сезону в місті. Керівник підприємства пояснив ситуацію з нарахуванням за надані послуги за січень 2019 року та шляхи вирішення даної проблеми.

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко проінформував про перспективи проведення ремонту доріг, проведення у березні місяці комплексного вивчення потреби для виконання ремонтних робіт, корегування вартості проекту по ремонту вулиці Соборній (ділянка від в’їзду до районної лікарні). Начальник управління проінформував з питання нарахувань за отримані послуги з теплопостачання ТОВ «СмілаЕнергоінвест» (січень 2018 року), КП «Смілакомунтеплоенерго» (січень 2019 року), про результати проведених у виконкомі нарад та отриманих завдань керівнику комунального підприємства від керівництва міста щодо вирішення питання із завищеними нарахуваннями. Сергій Чередніченко також проінформував про процес формування та затвердження тарифу у розмірі 5 грн на пасажирські перевезення, продовження договорів з перевізниками.

Члени Громадської ради вирішили повернутися до розгляду зазначених питань на наступному позачерговому засіданні.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *