Громадам повертають земельні ділянки з приватної власності

земля2-e1533123326156Органами прокуратури значна увага приділяється питанню виконання судових рішень за позовами про повернення земель їх законним власникам та користувачам.

Так, прокуратурою забезпечено виконання рішення, яким припинено право приватної власності на земельну ділянку водного фонду, незаконно отриману громадянином для ведення дачного будівництва. Оціночна вартість 0,3 га землі, що повернута територіальній громаді, перевищує 1,5 млн грн.

Крім того, припинено право приватної власності на 2 земельні ділянки загальною площею 0,2 га у Черкасах, вартістю майже 1 млн грн.

Ці земельні ділянки розташовані в межах заповідної території «Черкаські берегові схили» та належать до перспективної зони зелених насаджень, а отже є землями загального користування представниками усієї територіальної громади.

Також за ініціативи прокурора рішенням суду скасовано державну реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 1 га, вартістю 1,5 млн грн, у колишньому Канівському районі. Окрім того, до суду скеровано справу щодо жінки, яка двічі скористалася правом безоплатної передачі землі, хоча Законом це дозволено робити лише один раз, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.