Готові до будь-яких ситуацій: черкаські правоохоронці провели комплексні навчання

Тактична медицина, надання домедичної допомоги затриманій особі, конвоювання заарештованих осіб до ізоляторів тимчасового тримання, функціонування інформаційної підсистеми Custody Records.

Ці та інші питання службової підготовки відпрацювали працівники ізоляторів тимчасового тримання на практичних і теоретичних навчаннях.

Навчання проходили сьогодні на базі ізолятора тимчасового тримання №1. Після проведення стройового огляду навчання почали з відпрацювання порядку дій нарядів ІТТ, конвоювання затриманих осіб та осіб, які знаходяться під вартою.

Далі, досвідчені інструктори-спецпризначенці нагадали порядок оцінки стану постраждалого за протоколом M.A.R.C.H., відпрацювали надання домедичної самодопомоги ⛑, взаємодопомоги та допомоги постраждалим. Також, поліцейські практикували зупиняти масивну кровотечу турнікетами один одному та собі особисто.

Під час теоретичних занять поліцейські розглядали резонансні події, які відбулися в ізоляторах інших регіонів держави протягом минулого року. При цьому правоохоронці обговорили причини та умови, які сприяють виникненню надзвичайних ситуацій.

Завершив навчання психолог відділу психологічного забезпечення Павло Селянко, який провів лекцію на тему “Стрес та його вплив на якість життя”. В рамках проєктів #«Пункт психологічних практик» та «Всеукраїнської програми ментального здоров’я #«Ти як?», психолог визначив рівень психоемоційного стану, клімату всередині колективу та загальної готовності до виконання покладених завдань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.