Горе-водій постав перед судом

За процесуального керівництва прокурорів Смілянської прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Черкас, який пропонував неправомірну вигоду службовій особі та умисно не виконував постанову суду, що набрала законної сили.

Слідством встановлено, що 27-річний чоловік, незважаючи на рішення суду, яким його визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та позбавлено права керувати транспортними засобами на 1 рік, продовжував керувати автомобілем й тричі був притягнутий до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

У червні 2023 року правопорушник, рухаючись транспортним засобом та порушуючи Правила дорожнього руху, був вчергове зупинений працівниками поліції. З метою уникнути адміністративної відповідальності чоловік запропонував поліцейським неправомірну вигоду в розмірі 6000 грн, незважаючи на те, що був неодноразово попереджений про кримінальну відповідальність за надання неправомірної вигоди працівнику поліції.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.