Горе-матір, яка залишила без нагляду немовля, взяли на два місяці під варту

thumb_242737_news_m20-річній жительці Черкащини повідомлено про підозру в залишенні малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 135 КК України).

За версією слідства, підозрювана 5 листопада залишила без нагляду чотирьохмісячне немовля у дитячому візочку на подвір’ї знайомих. Тривалий час горе-матір розпивала з ними спиртні напої. Повернувшись додому, залишила візочок з дитиною в неопалюваному будинку, не погодувала останню та лягла спати. Прокинувшись, по обіді наступного дня вжінка застала дитину мертвою. Смерть настала внаслідок загального переохолодження.

Підозрювану посадили під варту на 60 діб.

Було невідкладно проведено ряд першочергових слідчих та процесуальних дій, допитані свідки, які підтвердили факт залишення дитини в небезпеці та розповіли, що горе-матір вела такий недбалий спосіб життя.

Крім того, ініційовано питання проведення службової перевірки в частині надання оцінки діям працівників служби у справах дітей з питань роботи щодо поставлення вказаної сім’ї на облік, контролю за умовами життя та соціального супроводу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *