Голові правління кооперативу в Кам’янці повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Кам’янського відділу Смілянської прокуратури повідомлено про підозру службовій особі за фактом привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем та за фактом службового підроблення.

За даними слідства, голова правління багатофункціонального обслуговуючого кооперативу громади в м. Кам’янка склав завідомо неправдиві офіційні документи: видаткові касові ордери про надання коштів за послуги будівельного дочірнього підприємства, яке припинило свою діяльність ще в 2007 році.

Упродовж 2018-2019 років службовець перераховував на неіснуюче на той час підприємство кошти з рахунку кооперативу, а потім їх привласнював.

Унаслідок вказаних дій кооперативу завдано збитків на загальну суму понад 50 000 грн.

Довідково:
санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років;

ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.