Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» відвідав Смілянський РЕМ

1523543367_2Дізнатися з перших вуст чим живе колектив, які проблеми та очікування працівників Смілянського РЕМ приїхав особисто голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук. Візит співпав з проведенням Дня охорони праці, який сьогодні проводили у всіх структурних підрозділах ПАТ “Черкасиобленерго”. Про це інформує прес-служба ПАТ «Черкасиобленерго».

Голова правління особисто перевірив стан справ у Смілянському РЕМ та проконтролював, як смілянські енергетики поставились до проведення Дня охорони праці. Олег Самчук поспілкувався з колективом Смілянського РЕМ. Велику увагу він приділив питанням перспектив розвитку Товариства, покращенню умов праці кожного працівника, підвищенню заробітної плати тощо.

– Я задоволений роботою вашого колективу та всього колективу Товариства. За цей час нас двічі випробовувала негода і ми не здалися, всі згуртовувалися, приходили на допомогу і підставляли один одному плече. Ми це робили навіть не дивлячись на заборгованість по заробітній платі і практично повну відсутність фінансування. Сьогодні, ми спільними зусиллями відроджуємо наше підприємство. Зроблено вже багато, але це лише перший крок на шляху нашого становлення. Тож дякую, що ви довірили мені йти цим шляхом разом із вами,- наголосив Олег Самчук.

1523543411_3Смілянські енергетики мали змогу напряму говорити з головою правління. На пам’яті працівників це вперше.
 
– За 15 років це перший голова правління який завітав до нашого РЕМ. Працювати стало краще, з’явилася надія, якась впевненість у майбутньому,- діляться працівниці Смілянського РЕМ.
 
На останок голова правління подякував колективу і наголосив, що найбільша цінність для нього – працівники Товариства.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *