Голова ОТГ Білозір’я Володимир Міцук радить не боятися і якомога швидше створювати об’єднання територіальних громад.

indexУ Смілянському районі у центрі уваги питання децентралізації та об’єднання територіальних громад. Громада, яка об’єдналася нещодавно – Ротмістрівська. А ось сусіди з села Білозір’я уже активно впроваджують реформу в життя, напрацювали позитивний досвід і охоче ним діляться. Голова ОТГ  Білозір’я Володимир Міцук радить не боятися і якомога швидше створювати об’єднання територіальних громад.

Білозірська територіальна громада була утворена в жовтні 2015 року, до неї увійшли  с.Білозір’я, смт. Ірдинь та селище Баси, понад 9 тисяч жителів. Із  часу створення ОТГ відбулися позитивні зміни, і сюди за досвідом приїздять різні делегації. Нещодавно у Білозір’ї приймали гостей з міста Ватутіне та кількох сіл. Ознайомлення із досвідом громади розпочала зустріч із сільським головою Володимиром Міцуком. Володимир Павлович розповів, як об’єднання розпочалося, чого вже вони досягли, які мають результати, поділився планами. Корисними та доречними були практичні поради й рекомендації.
Ініціатором такого обміну досвідом виступило Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України. У зустрічі взяли участь його регіональні експерти з бюджетних, правових та інших питань.
Після спілкування за круглим столом гостям показали Центр надання адміністративних та соціальних послуг. Була нагода на власні очі побачити всі ті позитивні зміни, що відбулися з  часу створення об’єднаної територіальної громади. І переконатися у суттєвому покращенні матеріально-технічної бази, фінансового стану, надання послуг і оцінити плюси реформи децентралізації.
Учасники заходу побували також у сільському дитячому садочку та загальноосвітній школі, подивилися інші об’єкти інфраструктури.

Як бачить створення ОТГ  у Сунках, Залевках, Плескачівці та найближчих селах депутат районної ради Сергій Тімофеєв читайте у газеті “Сміла” за 22 березня

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.