Голова ОДА зустрівся з підприємцями Черкащини

изображение_2020-11-10_163907Очільник Черкащини провів зустріч з представниками малого та середнього бізнесу, які вчора прийшли на Соборну площу. Він запевнив учасників мітингу, що в області налаштовані на пошук компромісних рішень в усіх питаннях, пов’язаних з діяльністю і розвитком легального та відповідального бізнесу, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

– Ми розуміємо ваші проблеми і побоювання, – зауважив Сергій Сергійчук. – Черкаська облдержадміністрація на адресу Верховної Ради України вже спрямовувала звернення громадських організацій підприємців. Крім того, запропоновані зміни до законопроекту підтримали й депутати на сесії Черкаської обласної ради 11-го вересня та направили відповідне звернення на адресу Президента України, голови Верховної Ради та Кабінету Міністрів. 

Щодо карантинних обмежень вихідного дня, проти яких теж виступають підприємці області, голова ОДА зазначив, що епідситуація в області та країні погіршується. Тому разом знаходитимуть баланс, аби і мінімізувати ризики поширення вірусу, і водночас дати можливість людям працювати, дотримуючись усіх протиепідемічних заходів. Інформацію від ОДА щотижня озвучують на Державних комісіях ТЕБ та НС.

– Після зустрічі провели окрему робочу нараду із головою профспілки підприємців Черкас Ольгою Раковою та в.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Тетяною Харковською, – додав Сергій Сергійчук. – Готуємо ще одне звернення. І надалі разом шукатимемо компромісні рішення. Аби підприємці працювали, а держава отримувала податки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *