Голова Держлісагентства Юрій Болоховець ознайомився з роботою Смілянського лісгоспу

????????????????????????????????????

Під час робочої поїздки на Черкащину Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець відвідав державне підприємство «Смілянське лісове господарство».

У Смілянському лісництві Голова Держлісагентсва ознайомився з тим, як на Черкащині розвивають напрямок вирощування та продажу декоративних рослин. Центр продажу декоративного посадматеріалу розташований у селі Балаклея. На весну смілянськими лісівниками вирощено майже 9 тис. саджанців декоративних рослин (близько 100 видів), які реалізовуються для озеленення.

При Смілянському лісництві діє шкільне лісництво, де лісову науку вивчають місцеві діти. Загалом на Черкащині активно функціонують 12 шкільних лісництв, в яких навчаються більш як 300 школярів середньої та старшої ланки. Учні шкільних лісництв, як уже показує досвід, є найактивнішими учасниками лісівничих заходів, у тому числі щорічних акцій Держлісагентства України з садіння лісу.

Юрій Болоховець також ознайомився з роботою нижнього складу держлісгоспу та оглянув лісопожежну станцію.

У Будянському лісництві було продемонстровано напрацювання у напрямку створення лісових культур сіянцями із закритою кореневою системою. Вирощений посадматеріал із ЗКС приживається практично стовідсотково, бо має більшу енергію росту, не боїться негативного впливу бур’янів, не потребує ручного догляду.

Досягнення смілянських лісівників у вирощуванні лісів з використанням таких сіянців із Юрій Болоховець оглянув на ділянках із різновіковими лісовими культурами, розповіли в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *