Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук побував у Смілі

том1Сьогодні у Смілі із робочим візитом побував голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Очільник області відвідав районну багатопрофільну лікарню імені Софії Бобринської, де ознайомився з умовами та рівнем праці цього медичного закладу. Він побував у приймальному, реанімаційному відділеннях, побував у відділенні травматології, відкриття якого відбудеться вже незабаром.

Особливий інтерес гостя викликав кабінет комп’ютерної томографії, оснащений найсучаснішим японським обладнанням. За своєю потужністю та діагностичними можливостями це на сьогодні єдиний апарат такого типу у всій нашій області.

Обладнання придбало підприємство “Лур”, залучивши кошти урядової програми підтримки малого та середнього бізнесу “Доступні кредити 5-7-9%”. Партнером став “Банк Альянс”, передає пресслужба Черкаської ОДА.

За словами голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука, така співпраця – хороший кейс для інших районів області: коли приватне підприємство підписало угоду із комунальною установою, що дозволило придбати дороговартісне обладнання та надавати якісні діагностичні послуги жителям.

– Це чудовий приклад державно-приватного партнерства, коли злагоджено спрацювали і державна структура, і приватна організація. Як результат – смілянам зможуть проводити комплексні дослідження на високотехнологічному обладнанні. Що в цілому підвищить ефективність населення регіону, – говорить Сергій Сергійчук. 

Додатково в закладі створили 5 робочих місць, – розповідає в.о. головного лікаря Віктор Григор’єв. 

Комп’ютерний томограф дозволить проводити різнокомплексні дослідження при онкопатологіях, патологіях головного мозку, ЛОР-органів, інсультах та ін. За словами головного лікаря, рання діагностика однозначно підвищить шанси пацієнтів на одужання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *