Година патріотизму: “Українські добровольці – мужні, сильні, незламні”

День українського добровольця – свято мужності та героїзму людей, що свідомо обрали шлях воїнів та за покликом серця стали на захист рідної землі.

Нині на годину патріотизму до бібліотеки завітали її активні користувачі: учні 4-А класу Ліцею “Лідер” (класний керівник Ольга Литвин) та учні 6-А класу гімназії ім. В.Т. Сенатора (класний керівник Марина Бараннік).

Діти дізналися про історію сучасного добровольчого руху в Україні і його величезну роль у боротьбі за незалежність, суверенітет й територіальну цілісність нашої держави. На зустріч були запрошені почесні гості – представники Збройних Сил України Артем Возовик, Павло Стасій та Володимир Маєтний.

Воїни розповіли дітям про будні захисників на лінії зіткнення з ворогом, відповідали на запитання школярів, наголосили на важливості допомоги і підтримки юних смілян воїнам на передовій лінії фронту.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять захисників, які віддали найцінніше – своє життя, за свободу і незалежність України, мирне небо і майбутнє українських дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.