Хочеш змінити світ навколо – надихай молодь!

DSC_3078Актив студентського самоврядування Смілянського коледжу харчових технологій радо зустрічав  в навчальному закладі гостя України та, зокрема, Сміли волонтера Корпусу Миру США Білала Ямака.Його присутнім представив фахівець із соціальної роботи міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також і випускник коледжу Максим Пархоменко.

Білал Ямак подорожує регіонами України з метою популяризації та розвитку волонтерського руху серед молоді, інформує прес-центр навчального закладу. Дуже цікава розповідь про засади волонтерства в США та особистий досвід роботи в більш як 15 країнах світу Білала вразили наших студентів. Адже в Сполучених Штатах Америки прищеплюють культуру волонтерства майже з народження, і вже з першого класу школи можна займатися цією благородною справою.

Спілкування розпочалося з розминки-«енерджайзер». У присутніх одразу зникла напруга і піднявся настрій. Білал Ямак наголосив що, головне – це бажання і час. Якщо мати на меті зробити добру справу, то завжди знайдуться і час, і однодумці.

Багато наших студентів є учасниками Школи волонтерів при міському ЦСССДМ і мають певний досвід громадської роботи, тому їх зацікавили нові форми роботи. Протягом тривалої бесіди студенти отримували відповіді на свої питання, більше пізнаючи світогляд людини, яка отримавши престижну освіту з міжнародних відносин, присвятила своє життя доброчинній справі.

Також з пропозицією взяти участь в організації на базі центральної бібліотеки Літературного клубу для обдарованої молоді до студентів звернувся студент Черкаського Національного університету ім. Б.Хмельницького, майбутній психолог Руслан Яковенко.

«Не питай, що для тебе повинна зробити держава, питай себе, що ти можеш змінити в державі!» (Джон Ф. Кеннеді).

DSC_3078 DSC_3082 DSC_3203

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *