Хлопчика, у якого зник безвісти батько, влаштували у прийомну сім’ю

родина сімяВідповідне рішення ухвалили на засіданні комісії з питань захисту прав дитини Черкаської райдержадміністрації. У роботі комісії взяли участь представники служби у справах дітей та центру надання соціальних послуг сільської ради.

Розглянуто заяву громадян, жителів Черкаського району щодо створення на базі їх родини прийомної сім’ї та влаштування до неї дитини, позбавленої батьківського піклування.

Подружжя, яке виявило бажання створити на базі їх родини, прийомну сім’ю, виховують двох спільних дітей, працевлаштовані, до кримінальної відповідальності не притягувались. Мають власне житло, санітарно-гігієнічні умови помешкання відповідають вимогам. Кімнати облаштовані для повноцінного проживання, відпочинку, навчання та розвитку дітей.

Підставою для влаштування дитини в сім’ю було повідомлення про те, що батько неповнолітнього зник безвісти, перебуваючи на службі у ЗСУ, у результаті бойового зіткнення з противником. Мати дитини перебувала у місцях позбавлення волі. Наразі місце перебування матері невідоме.

Родина, яка виявила бажання взяти на виховання неповнолітнього хлопчика, знайома з ним тривалий час, знають його життєву ситуацію, розуміють потреби. Цей намір підтримують і власні діти прийомних батьків. Сам же хлопчик також виявив бажання проживати в прийомній родині, про що написав заяву.

Враховуючи усі підстави, службою у справах дітей Черкаської РВА надано висновок про те, що родина має можливість забезпечити необхідні умови для створення прийомної родини та влаштування на виховання дитини, позбавленої батьківського піклування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *