Гімназисти відзначили День доброти

IMG_1141_resizeУ гімназії триває Тиждень толерантності. 13 листопада учні відзначили Всесвітній день доброти. Це одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій. Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про людяність, чуйність і взаємодопомогу. Робити добро – дуже легко, потрібно лише почати!

Доброта – одна з найголовніших людських чеснот. Саме щиру доброту і підтримку особливо цінують. Доброта завжди йде поруч з безкорисливістю, вона не чекає подяки або взаємної допомоги. Задоволення повинні приносити добрі справи самі по собі, без очікування винагороди чи похвали. Всесвіт дає можливість бути причетним до того, щоб зробити світ кращим. І, звичайно, за законом Всесвіту, добро обов’язково повернеться.

Гімназисти дарували один одному та вчителям листівки з побажаннями та усмішки; намагалися використовувати якомога більше слів вдячності та компліментів; оформляли стенди, створювали стіннівки і колажі; міркували про прояви доброти і розповідали цікаві історії про добро під час виховних заходів.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *