За ініціативи смілянських активістів відбулася двогодинна зустріч з представниками різних гілок влади

DSC_0691 Зважаючи на ситуацію у Смілі, активісти ініціювали зустріч з представниками різних гілок влади. Вона розпочалася надвечір і тривала майже дві години у малій залі міського Будинку Рад. Найболючіші проблеми та як їх вирішувати обговорювали народний депутат України Сергій Рудик, секретар міської ради Костянтин Синьогуб, депутати міської та обласної рад, члени виконавчого комітету, представники комунальних підприємтв, активісти.

Сергій Рудик прозвітував про те, що зробив для Сміли, на які потреби йому вдалося добитися фінансування і як використали ці кошти організації, яким вони були призначені. Нардеп виокремив найбільш актуальні питання – дороги, тепло, борги, медико-санітарна частина. Щодо цих злободенних тем виклав своє бачення щодо того, як їх вирішити. Говорив, що потрібно всім взаємодіяти, активніше подавати смілянам пропозиції, проекти, програми для того, щоб мати шанси отримати державне фінансування.

Костянтин Синьогуб акценти зробив теж на головних проблемах. Розповів про результати зустрічей та переговорів у вищих інстанціях. Знову ж таки оперативно доводиться вирішувати питання, яким чином подавати тепло. Смілі настійливо пропонують брати майже 200 мільйонний борг. Крім цього на міський бюджет можуть лягти борги за тепло зимових місяців, що накопичилися після розірвання угоди із «Сміла Енергоінвест». Назріває проблема із вивезенням сміття. Тривожна ситуація  із КП «ВодГео», який має значні борги.

Попри море негативу є й позитив. Сміла провела патріотичний захід до 100-річчя Української революції, який прозвучав на всю Україну. Є перспективи організувати подібний фестиваль міжнародного рівня. Тож є всі шанси місту розвиватися. Проте на порядку денному найближчих тижнів – не дати місту замерзнути, потонути у смітті, побити ноги і машини на дорогах. На нинішній зустрічі народний депутат відповів на багато питань смілян, які чекають від нього більшої ініціативи та активнішого втручання у вирішення проблем міста, яке його обрало.

Очікуйте відеорепортаж телестудії “Тясмин”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *