Черкащанка Юлія Фесун отримала спецвідзнаку конкурсу “Міс Україна Всесвіт”

1634561873-867Фінал конкурсу “Міс Україна” відбувся 15 жовтня. Перемогу в конкурсі здобула Анна Неплях із Дніпра. Однак серед номінанток була також і черкащанка Юлія Фесюк. Про це інформує Zmi.ck.ua з посиланням на Instagram-сторінку Юлії Фесюк.

Дівчина подякувала всім, хто її підтримував. Вона отримала спецвідзнаку “Miss Style Domino” від генерального партнера заходу Domino Group.

“Я шість років йшла до того, аби стати частиною “Міс Україна Всесвіт” і я це зробила, чому шалено рада. Це дивовижний досвід. Хочу подякувати всім, хто мене підтримував”, – написала вона.

Цього року в конкурсі змінилися критерії відбору учасниць. З претендентками проводили тривалі індивідуальні інтерв’ю і обирали фіналісток не лише звертаючи увагу на зовнішні дані – враховувалися характер, навички комунікації, здатність створення особистого бренду та інші якості.

Також була скасована система відбору дівчат на масштабних кастингах, формат змінився. Було запроваджено систему, засновану на глибоких інтерв’ю, які тривали іноді по дві години.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *