Географія баз практики для смілянських студентів розширюється

243328554_4690026067695168_3565454795968182716_nУ Смілянському фаховому коледжі відбулась конференція з підведення підсумків виробничої практики студентів групи ОРГ18 спеціальності «Менеджмент».

В цьому році, не зважаючи на пандемію, географія баз практики була значно розширена, що свідчить про високий попит на майбутніх фахівців. Студенти пройшли практику у Києві, Запоріжжі, Черкасах та Смілі.

Отримані під час навчання знання майбутні менеджери успішно застосовували на ТОВ «Електропривод»(Запоріжжя), ТОВ «ХЕЛЕН МАРЛЕН» (м. Київ), ТЦ «Епіцентр» (м. Черкаси), мережа супермаркетів «Делікат» (Черкаси), ДП «Орізон-Навігація» (м. Сміла), ТОВ «Континент – Груп» (м. Сміла).

Майбутні менеджери поділилися отриманим на підприємствах досвідом та передали настанови студентам 3 курсу спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг», адже невдовзі й молодші курси випробовуватимуть себе на практиці.

За результатами проходження практики на роботу були запрошені і вже працюють за спеціальністю дві студентки. А здобувачі освіти, які проходили практику в м. Запоріжжя, привезлилист подяки за достатній рівень підготовки та працездатність, розповіли у коледжі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *