Хай завжди буде мир!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA6 жовтня до нас на виховну годину завітав Іван Степанович Біловчук, який воює в зоні АТО. Іван Степанович – боєць 2 батальйону «Спарта». Весною ми відправили стіннівки та малюнки для того, щоб підтримати бійців АТО. Вони потрапили саме до цього батальону. І ось Іван Степанович розповів, що бійці перед боєм дали клятву, що той, хто виживе, обов’язково повернеться в Смілу, щоб зустрітися з нами та повернути листи та стіннівки. Іван Степанович приніс фотографії, де бійці тримають плакати, малюнки, які ми малювали та писали всім класом. Також він розповідав, наскільки важливі для його побратимів ці вісточки від дітей, як вони зберігають та цінують кожну картинку, кожен листочок. Під час зустрічі ми читали вірші. Ми ще малі, але ця війна болить нам не менше, ніж дорослим.  Наостанок Іван Степанович сказав, що саме тут, серед нас, він «відігрівся душею».

А учні нашої школи продовжують проводити благодійні акції на підтримку військових в АТО та мирних мешканців, переселенців зі сходу. Діти пишуть листи, вірші військовим, малюють малюнки, виготовляють власними руками обереги, збирають теплі речі, іграшки, книжки, продукти харчування. Ми співпрацюємо із товариством Червоного Хреста, представникам якого 9 жовтня були передані зібрані під час благодійних акцій речі для переселенців зі сходу, яким дуже потрібна наша підтримка і допомога.

Наші учні беруть активну участь у різних Всеукраїнських акціях, таких, як «За мир в єдиній Україні», що проводиться національним поштовим оператором Укрпошта. Колегіанти також стали учасниками Всеукраїнського марафону «Діти за мир, за єдину Україну!» та долучились до акції «Напиши листа підтримки Захиснику Вітчизни». Ми віримо, що щирі, теплі слова підтримки, яскраві малюнки допоможуть вижити нашим захисникам, зігріють їхні серця, додадуть сили, мужності та відваги.

Нехай хлопці повернуться з поля бою в свої сім’ї. Чекаємо і сподіваємося. Ми всі віримо, що вони вернуться живими!  Нехай над нами буде мирне небо і щастя сповнить наші душі.

 

Альона Мишоловка, Вікторія Шпирка, Вікторія Неділько,

учениці 6-Б класу школи №3-колегіуму 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *