ГУ ДФС у Черкаській області інформує про реорганізацію деяких державних податкових інспекцій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 року №892 «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби» та наказу Державної фіскальної служби України від 24 лютого 2016 №177 «Про реорганізацію деяких територіальних органів ДФС у Черкаській області» в області внаслідок проведення реорганізації передбачено функціонування на Черкащині 6 державних податкових інспекцій замість 10, що працюють в даний час.

Так, зміни не торкнуться ДПІ у м.Черкасах (територія обслуговування м.Черкаси) та Золотоніської об’єднаної ОДПІ (територія обслуговування м.Золотоноша та район, смт.Драбів та район, смт.Чорнобай та район).

Утворюються:

– Смілянська об’єднана ДПІ із територією обслуговування м. Сміла, Смілянський район, м.Кам’янка та Кам’янський район, м. Корсунь-Шевченківський та район, м.Городище та район, м.Шпола та Шполянський район. У складі Смілянської об’єднаної ДПІ утворюються Кам’янське, Корсунь-Шевченківське, Городищенське та Шполянське відділення;

– Звенигородська об’єднана ДПІ із територією обслуговування м. Звенигородка, Звенигородський район, м.Ватутіне, смт.Лисянка та район, смт.Катеринопіль та район, м.Тальне та Тальнівський район. У складі Звенигородської ОДПІ утворюються Ватутінське, Лисянське, Катеринопільське, Тальнівське відділення;

– Черкаська об’єднана ДПІ із територією обслуговування Черкаський район, м.Канів та Канівський район, м.Чигирин та Чигиринський район. У складі Черкаської ОДПІ утворюються Канівське та Чигиринське відділення;

– Уманська об’єднана ДПІ із територією обслуговування м. Умань, Уманський район, м.Жашків та район, м.Христинівка та район, м.Монастирище та район, смт.Маньківка та Маньківський район. У складі Уманської ОДПІ утворюються Жашківське, Христинівське, Монастирищенське та Маньківське відділення.

Наказами Державної фіскальної служби України від 24.05.2016 призначено заступників начальників інспекцій – начальників окремих відділень.

Так, наказом Державної фіскальної служби України від 24травня 2016 року №2057-о призначено в порядку переведення Коляду Станіслава Євгенійовичана посаду заступника начальника – начальника Тальнівського відділення Звенигородської об’єднаноїдержавної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 24травня 2016 року №2058-о призначено в порядку переведення Мерешко Ларису Миколаївнуна посаду заступника начальника – начальника Чигиринського відділення Черкаської об’єднаноїдержавної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 24травня 2016 року №2059-о призначено в порядку переведення Шевченка Тараса Володимировича на посаду заступника начальника – начальника Канівського відділення Черкаської об’єднаноїдержавної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 24травня 2016 року №2060-о призначено в порядку переведення Крамар Ольгу Володимирівну на посаду заступника начальника – начальника Кам’янського відділення Смілянської об’єднаноїдержавної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Накази підписав Голова Державної фіскальної служби України Р.М.Насіров.

Водночас триває реорганізація Кам’янської, Корсунь-Шевченківської, Тальнівської, Христинівської ОДПІ. Наказом Державної фіскальної служби України №177 призначено голів комісій з реорганізації вказаних об’єднаних державних податкових інспекцій. Голова комісії з реорганізації Кам’янської об’єднаної державної податкової інспекції – Крамар Ольга Володимирівна; голова комісії з реорганізації Корсунь-Шевченківської об’єднаної державної податкової інспекції – Процик Валерій Романович; голова комісії з реорганізації Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції – Коляда Станіслав Євгенійович та голова комісії з реорганізації Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції – Головченко Сергій Петрович.

Інформація про хід реорганізації і наступні призначення буде оперативно доведена платникам та громадськості.

Джерело: ck.sfs.gov.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *