Грип: не панікуйте, але будьте пильними

Старий знайомий, грип H1N1, більше відомий, як свинячий, знову з’явився в Україні. У зв’язку з цим Смілянські навчальні заклади були закриті на карантин. Школи та дитсадки з 1 лютого вже відновили свою роботу. Та в Україні починають говорити про так звану другу хвилю, яка може спостерігатися якраз у лютому. Тож поки ситуація досить не стабільна. Тим часом у медичних закладах проводиться щоденний моніторинг захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

У період з 11 січня по 5 лютого 2016 року у місті захворіло 2545 осіб (1380  дорослих та 1165 дітей).  Із них, станом на 5.02.16  офіційно зареєстровано 5 осіб, які захворіли на грип H1N1. З яких – 3 дорослих і 2 дітей. 

За січень 2016 року захворіло 908 дітей. (за грудень 890) Найбільша кількість віком від 1 до 4 років – 270 осіб. Допустимий поріг захворюваності наша поліклініка не перевищила. Та у зв’язку з досить напруженою ситуацією  був введений епідемрежим та відмінені профілактичні огляди здорових дітей до 1 року.  Найобачнішими в цей період повинні бути батьки, у яких дітки мають хронічні захворювання, вагітні  та люди старші 60 років.

А для того, щоб вберегтися від небажаних хвороб лікарі радять менше контактувати з людьми, які підхопили вірус, пити багато рідини, не переохолоджуватися, та в разі поганого самопочуття відразу звернутися до лікаря за медичною допомогою. І ні в якому разі не займатися самолікуванням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *