Грант Олександра Скорохода вибороли двоє ліцеїстів

jo47Cz2iVLI_tУ Смілянському природничо-математичному ліцеї цьогоріч знову приємна новина – двоє ліцеїстів – Анна Чурілова, учениця ІІ-М курсу та Дмитро Чубін, учень ІІІ-М курсу, стали переможцями щорічного конкурсу на грант Олександра Скорохода, випускника ліцею, кандидата біологічних наук, Голови Ради молодих науковців Національної Академії Наук України.

Під час урочистої лінійки Останнього дзвоника наш меценат привітав Аню та Дмитра і вручив Дипломи за визначні успіхи у навчанні, творчості та громадсько-суспільному житті. А ще – щорічну премію для талановитих ліцеїстів.

Олександр зберігав інтригу до останнього моменту, адже номінантів у цьому році було багато, і, як виявилося, за словами Олександра Скорохода, вибирати було нелегко.

– Ми щиро вітаємо наших переможців та бажаємо гарно відпочити влітку, набратися сил, щоб із завзяттям взятися до роботи в новому навчальному році. Дякуємо нашому меценату за підтримку талановитої молоді ліцею, – зазначила директор навчального закладу Софія Гнідая.
Світлана Лісова

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *