Google виділить 5 мільйонів доларів на підтримку українських стартапів

277442992_283761147259518_4476926044318167911_nУкраїна має потужну й активну спільноту стартапів, але через тривалу війну українська економіка та бізнес стикаються із серйозними проблемами. По всій Україні незліченна кількість підприємців працюють у надзвичайних умовах, щоб зберегти ліквідність свого бізнесу та стимулювати подальші інвестиції. Ці стартапи часто працюють за кордоном і мають співробітників як в Україні, так і в сусідніх країнах. 

Фонд підтримки українських стартапів від Google у розмірі 5 мільйонів доларів виділить допомогу приблизно 50 компаніям, заснованим в Україні, протягом 2022 року. Додатково кожен стартап отримає Google Cloud, а також підтримку від менеджерів Google.

Ці фінансові інвестиції без участі в капіталі та практична підтримка покликані допомогти українським підприємцям підтримувати та розвивати свої стартапи, зміцнювати свою спільноту та будувати фундамент для післявоєнного відновлення економіки. Фондом керуватимуть наші партнери –  Huge Thing.

Хто може подати заявку:

  • Стартапи, які були засновані та базувалися в Україні до 24 лютого 2022 року
  • Стартапи, що пройшли стадію тестування (MVP) і мають доведену прибутковість (продукт на ринку/пілотна версія/ранній дохід)

Пріоритет буде надаватися компаніям, що мають місію соціального впливу

Засновники стартапу мають використати грошову винагороду на:

  • продовження зростання/відновлення бізнес-діяльності, що постраждала внаслідок війни
  • основний продукт для вирішення нових проблем і поточної кризи

Фонд підтримки України запрацював у березні й діятиме протягом 2022 року. Заявки будуть відкриті безперервно, тож стартапи зможуть подавати їх безпосередньо через форму або будуть перенаправлені у фонд. Вибрані стартапи будуть оголошуватися на постійній основі.

Детальніше тут: http://surl.li/bqwyo

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *