Голову Кам’янської райдержадміністрації визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення

5534514-10-16-1413436846Як повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області, прокуратура Корсунь-Шевченківського району відстояла принципову позицію у суді стосовно голови Кам’янської районної державної адміністрації, який вчинив адміністративне корупційне правопорушення.
У судовому засіданні з’ясовано, що державний службовець поточного року власноручно підписав заявку на часткове фінансування оздоровлення своєї рідної доньки в дитячому закладі за рахунок коштів відділених Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Та в подальшому у порушення вимог законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про місцеві державні адміністрації» не повідомив свого безпосереднього керівника – голову Черкаської обласної державної адміністрації про наявність такого конфлікту інтересів.
У зв’язку із зазначеним на посадовця було складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відповідно до вимог ст. 1727 КУпАП.
За результатом судового розгляду голову Кам’янської районної державної визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *