Голова Смілянської ветеранської організації відзначив ювілей

DSC_0534 (2)Голова міської ветеранської організації Микола Трохимович Якушенко відзначив почесний ювілей. Привітати очільника організації, яка об’єднує та підтримує ветеранів Сміли у малій залі зібралося чимало гостей. Слова вітань ювіляр отримав від секретаря міської ради Віктора Федоренка, заступників міського голови Олексія Гончаренка, Людмили Осейко та Володимира Старика, голови ветеранської організації Смліянського району Сергій Латенко. Щирі побажання, квіти та подарунки Миколі Трохимовичу передала голова голів квартальних комітетів Марія Костенко, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова, пісенний подарунок ювіляр отримав від творчого колективу міського Будинку культури та начальника відділу культури Ірини Бобошко. Вдячність за працю висловили керівники управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв та Олександр Головченко, головний редактор газети “Сміла” Людмила Скороход разом з побажаннями передала ювіляру одну із книг, видану творчим колективом. Поетичні рядки вітань зачитав один з найстарших ветеранів міста, почесний голова ветеранської організації електромеханічного заводу  Володимир Годкевич та інші.

До речі, Смілянська ветеранська організація на державному рівні відзначалася цього року як одна із найкращих у плані роботи та співпраці із міської владою.

DSC_0526 (2)DSC_0534 (2)DSC_0535 (2)DSC_0537 (2)DSC_0544 (2)DSC_0550 (2)DSC_0562 (2)DSC_0569 (2)DSC_0601 (2)DSC_0606 (2)DSC_0621 (2)DSC_0629 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *