Голова ради ветеранів Сміли співав в Черкаському госпіталі

До Черкас з усіх куточків області з’їхалися голови районних і міських ветеранських організацій на творчий вечір, присвячений головам одних з найкращих в області рад ветеранів – Миколі Марковичу Поліщукові та Смілянської – Миколі Трохимовичу Якушенкові. Захід відбувся у актовому залі Черкаського обласного госпіталю для інвалідів війни». Зі сцени ведуча розповідала про їхній життєвий шлях героїв зустрічі, звучали слова подяки за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, для них співали артисти Черкаської філармонії Євгенія Крикун та Юрій Марштупа. Показали свій музичний і пісенний таланти й самі Микола Маркович і Микола Трохимович.
Зачарував присутніх своїм голосом Микола Якушенко. Він змалку любив співати, за що його прозвали соловейком. Під час служби був солістом ансамблю пісні та танцю Чорноморського військового флоту. Свого часу йому навіть пропонували співати в Черкаському народному хорі, але він пішов працювати за спеціальністю в Шевченківський відділ Одеської залізниці…
За 9 років роботи в організації ветеранів Микола Трохимович добре знає проблеми своїх підопічних. У Смілі проживає 18 тис ветеранів, із них – 2,5 тис фронтовиків. Усі вони вдячні Миколі Якушенкові за турботу, за створені для них клуби й організовані різні заходи, які не дають нудьгувати. От уже кілька років поспіль він опікується десятьма вдовами фронтовиків, зокрема приносить їм овочі та фрукти зі свого городу й погреба.
– Ми на порозі 70-річчя Великої Перемоги. І я хочу, щоб жоден ветеран війни не був забутий, – сказав голова Черкаської обласної організації ветеранів Володимир Веретільник. Для цього ми й проводимо зустрічі, творчі вечори, щоб поспілкуватися, поділитися зробленим і планами на майбутнє. Це нас згуртовує й піднімає дух.
За матеріалами: “Нова доба”
http://novadoba.com.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *