Гімназія ім.В.Т.Сенатора серед переможців Всеукраїнського конкурсу “Парк педагогічної майстерності”

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.05.2015 № 512, серед майже 20 тисяч вітчизняних шкіл, визначено чотирьох переможців Всеукраїнського конкурсу “Парк педагогічної майстерності”, в тому числі і навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора”.

Переможцями окремих етапів конкурсу були групи вчителів суспільно-гуманітарного циклу та математики, вчитель обслуговуючої праці та технологій Л.Цвєтненко, керівник гуртка журналістики С.Остапова та на завершальному етапі перемогу здобула директор гімназії О. Дзевульська.

Конкурс засвідчив, що в умовах розвитку українського суспільства, педагоги загальноосвітніх навчальних закладів знаходяться у постійному пошуку форм і методів виховання учнів на морально-духовних засадах, формуванні конкурентноспроможної, творчої особистості, збереженні та зміцненні здоров’я, створенні здоров’я збережувального, здоров’я формувального середовища в навчальному закладі і виконав головне завдання щодо виявлення кращого досвіду роботи у створенні системи виховання у навчальному закладі та підтримки талановитих педагогів.

Прес-центр навчально-виховного комплексу
“Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора”
Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *