Футболісти «Смілянщини» внічию зіграли проти дніпрян

190120_16-1024x616_resize19  січня у черкаському СК «Будівельник» відбулися матчі 6 туру Чемпіонату Черкаської області. На футзальному полі зустрітилися команди І ліги, групи «Б» – «Смілянщина» та МСК «Дніпро-U-19».

Якщо у складі МСК «Дніпро-U-19», за винятком голкіпера, футзалісти віком від 16 до 19 років, то у смілян це переважно досвідчені і вікові гравці, інформує «Черкаський спорт».

Рахунок у зустрічі відкрили юні дніпряни. Смілянам потрібен був деякий час, щоб змусити помилитися гостей і зрівняти рахунок у поєдинку – 1:1.

На 9 хвилині зустрічі у дніпряни забивають ще один гол – 1:2. «Смілянщині» перед перервою вдається зрівняти рахунок. Друга частина зустрічі почалася з атак смілян. Досвідчені гравці господарів гри втягнули своїх юних опонентів у в’язку гру, але згодом це їм не допомогло і рахунок у грі був 3:2. Але не довго господарі вели у рахунку і на табло знову паритет – 3:3.

«Смілянщина» ціленаправлено переходить до гри від оборони з видвинутим форвардом – Римським. «Дніпро-U-19» намагається грати комбінаційно, але багато не точних передач поки заважає провести провести результативну атаку.

Тож, матч завершився бойовою нічиєю – 3:3.