ФСК «Локомотив» ст. Шевченко серед кращих спортивних організацій

У ФСК «Локомотив» ст. Шевченко у межах заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту України, було організовано та проведено традиційний міні-футбольний турнір пам’яті дворазового чемпіона СРСР серед залізничників Леонтія Мороза. Участь у змаганнях брали команди ЛВЧ-2, ШЧ-5, ТЧ-5, лінійних станцій – 38 учасників.

За результатами змагань І місце посіла команда ТЧ-5 (локомотивне депо ст. Шевченко), ІІ місце – ЛВЧ-2 (вагонна дільниця), ІІІ місце вибороли лінійні станції.

Також ФСК «Локомотив» на запрошення Смілянського міського управління освіти, молоді та спорту брав участь у заході «Герої спортивного року-2015», а вручення нагород відбулося у цей день на центральній площі міста. У номінації «Краща спортивна організація» ФСК «Локомотив» ст. Шевченко удостоєний ІІ місця.

Директора клубу Олександра Говденка з нагоди свята за вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту на Черкащині нагороджено Грамотою Черкаської обласної державної адміністрації, а також йому вручено пам’ятну нагороду переможця номінації «Кращий спортивний організатор-2015».

Колектив ОФСК «ЛОКОМОТИВ»,

“Чорноморський гудок

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *